SDH Rájec

Tato stránka slouží pro členy a příznivce požárního sportu........

Výsledky soutěží 2009

Velká cena Kolšov 6.7 2009

Velká cena Kolšov 6.7 2009


muži

Pořadí Start.číslo Okres Název družstva Výsledný ČAS Levý terč Pravý terč Umístění družstev  ve VC Šumperk Body do VC Špk.     Časová ztráta             na vítěze Průstřik mezi terči
                           
1   UO Bystřec I 18,09 17,73 18,09             0,36
2   SU Hrabišín I 18,46 18,22 18,46 1 20     + 0,37 0,24
3   SU Dolní Libina 19,35 19,35 17,98 2 19     + 1,26 1,37
4   SU Ráječek 19,36 19,06 19,36 3 18     + 1,27 0,30
5   OL Břevenec 19,42 19,42 18,01         + 1,33 1,41
6   SU Pavlov 19,49 18,96 19,49 4 17     + 1,40 0,53
7   OL Troubelice 19,77 19,47 19,77         + 1,68 0,30
8   SU Bohuslavice III 20,36 20,36 18,73 5 16     + 2,27 1,63
9   SU Bohuslavice II 20,45 20,45 20,22 6 15     + 2,36 0,23
10   SU Kolšov 20,73 20,73 20,43 7 14     + 2,64 0,30
11   OL Nová Dědina 21,02 20,89 21,02         + 2,93 0,13
12   SU Dolní Studénky 21,12 20,91 21,12 8 13     + 3,03 0,21
13   SU Nový Malín 21,31 21,31 20,78 9 12     + 1,54 0,53
14   SU Bohuslavice I 21,32 21,32 20,34 10 11     + 0,01 0,98
15   OU Bystřec II 21,45 20,19 21,45         + 0,43 1,26
16   SU Nemrlov 21,67 21,64 21,67 11 10     + 3,58 0,03
17   SU Hrabová 21,86 21,23 21,86 12 9     + 3,77 0,63
18   SU Postřelmůvek 21,98 21,60 21,98 13 8     + 2,63 0,38
19   SU Třeština 22,07 22,07 18,74 14 7     + 3,98 3,33
20   SU Rájec 22,39 22,39 21,35 15 6     + 3,16 1,04
21   SU Brníčko 22,49 21,88 22,49 16 5     + 3,14 0,61
22   SU Leština 22,52 20,65 22,52 17 4     + 2,07 1,87
23   SU Štíty 22,54 22,54 21,90 18 3     + 3,18 0,64
24   SU Rohle 23,02 22,27 23,02 19 2     + 4,93 0,75
25   SU Lesnice II 23,21 23,21 22,42 20 1     + 3,98 0,79
26   SU Ruda nad Moravou 24,03 24,03 23,81 21 0     + 4,80 0,22
27   SU Maršíkov 26,02 26,02 24,05 22 0     + 6,79 1,97
28   SU Chromeč 27,68 27,68 27,37 23 0     + 9,59 0,31
29   SU Hrabišín II 39,49 39,49 36,32 24 0     + 21,40 3,17
30   SU Sudkov 40,02 29,22 40,02 25 0     + 21,93 10,80
31   SU Kamenná 46,75 46,75 39,92 26 0     + 28,66 6,83
    PV Domamyslice NP NP NP Koš 0          
    SU Bludov NP NP NP Rozdělovač 0          
    SU Zvole NP NP NP Prasklé 3B 0          
    SU Nemile NP NP NP Nesešroubené savice            
    BR Janovice NP NP NP Nedotažený LP 0          
                           



ženy

Pořadí Start.číslo Okres Název družstva Výsledný ČAS Levý terč Pravý terč Umístění družstev  ve VC Šumperk Body do VC Špk.     Časová ztráta             na vítěze Průstřik mezi terči
                           
1   OL Nová Dědina 19,23 19,23 18,40             0,83
2   SU Hrabová 21,97 19,31 21,97 1 10     + 2,74 2,66
3   SU Kolšov 22,18 22,18 19,12 2 8     + 2,95 3,06
4   SU Hrabišín 23,35 23,35 22,52 3 6     + 4,12 0,83
5   SU Kamenná 24,24 22,84 24,24 4 4     + 5,01 1,40
6   SU Rohle 32,58 32,58 23,72 5 2     + 13,35 8,86
7   SU Lesnice 36,04 36,04 34,90 6 0     + 16,81 1,14
                           
                           
                     
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.