SDH Rájec

Tato stránka slouží pro členy a příznivce požárního sportu........

Výsledky soutěží 2009

Velká cena Nový Malín 18.7 2009

Velká cena Holba cupu 2009 - Nový malín
18.7 2009

muži
Pořadí Okres Název družstva Výsledný ČAS Levý terč Pravý terč Umístění družstev  ve VC Šumperk Body do VC Špk. Časová ztráta             na vítěze Průstřik mezi terči
                     
1 SU Hrabišín I 17,70 17,70 17,18 1 20     0,52
2 SU Hrabišín II 17,93 17,93 17,66 2 19 + 0,23 0,27
3 BR Rýmařov 18,47 18,47 18,17     + 0,77 0,30
4 OL Troubelice 18,48 18,48 18,42     + 0,78 0,06
5 SU Třeština 18,52 18,52 18,05 3 18 + 0,82 0,47
6 SU Bohuslavice III 18,75 18,75 18,53 4 17 + 1,05 0,22
7 SU Bohuslavice II 18,89 18,89 18,46 5 16 + 1,19 0,43
8 SU Ráječek 19,00 19,00 18,51 6 15 + 1,30 0,49
9 SU Ruda nad Moravou 19,06 18,65 19,06 7 14 + 1,36 0,41
10 SU Chromeč 19,35 19,35 19,17 8 13 + 1,65 0,18
11 SU Bohuslavice I 19,54 19,00 19,54 9 12 + 1,84 0,54
12 SU Dolní Libina 19,66 18,77 19,66 10 11 + 1,96 0,89
13 OL Nová Dědina 19,67 19,67 18,84     + 1,97 0,83
14 SU Dolnín Studénky 19,81 19,81 19,36 11 10 + 2,11 0,45
15 SU Štíty 20,11 20,11 20,03 12 9 + 2,41 0,08
16 SU Zvole 20,28 19,98 20,28 13 8 + 2,58 0,30
17 SU Kolšov 20,56 20,56 20,21 14 7 + 2,86 0,35
18 SU Postřelmůvek 20,84 20,84 19,05 15 6 + 3,14 1,79
19 SU Bludov 20,97 20,97 20,68 16 5 + 3,27 0,29
20 SU Lesnice I 21,03 19,80 21,03 17 4 + 3,33 1,23
21 SU Pavlov 21,66 18,98 21,66 18 3 + 3,96 2,68
22 SU Rájec 22,31 21,90 22,31 19 2 + 4,61 0,41
23 SU Rohle 22,67 22,55 22,67 20 1 + 4,97 0,12
24 SU Kamenná 23,08 23,03 23,08 21 0 + 5,38 0,05
25 SU Nemile 23,64 23,32 23,64 22 0 + 5,94 0,32
26 SU Sudkov 24,91 23,25 24,91 23 0 + 7,21 1,66
27 SU Leština 25,00 25,00 24,33 24 0 + 7,30 0,67
28 SU Hrabová 32,40 31,80 32,40 25 0 + 14,70 0,60
29 SU Zábřeh na Moravě 50,07 50,07 49,20 26 0 + 32,37 0,87
  SU Nový Malín NP NP NP          
  SU Nemrlov NP NP NP          
  SU Maršíkov NP NP NP          
  SU Sobotín NP NP NP          
  SU Brníčko NP NP NP          
  BR Janovice NP NP NP          
  SU Hraběšice PS8  2B 45,29 45,29 45,29     + 27,59 0,00

ženy



Pořadí Okres Název družstva Výsledný ČAS Levý terč Pravý terč Umístění družstev  ve VC Šumperk Body do VC Špk. Časová ztráta             na vítěze Průstřik mezi terči
                     
1 OL Nová Dědina 20,06 18,90 20,06         1,16
2 SU Lesnice 22,56 21,89 22,56 1 10 + 2,50 0,67
3 SU Sudkov 23,62 23,62 22,54 Mimo soutěž VC Soupiska + 3,56 1,08
4 SU Kolšov 24,46 20,15 24,46 2 8 + 4,40 4,31
5 SU Hrabová 26,73 26,73 26,68 3 6 + 6,67 0,05
6 SU Kamenná 28,89 26,46 28,89 4 4 + 8,83 2,43
7 SU Hrabišín 31,86 31,48 31,86 5 2   11,80 0,38
8 SU Rohle 42,59 42,59 25,73 6 0 + 22,53 16,86
             
 
 
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.