SDH Rájec

Tato stránka slouží pro členy a příznivce požárního sportu........

Výsledky soutěží 2009

Velká cena Ruda nad Moravou 14.června 2009

        HOLBA CUP 2009
                           
   Muži                        
                           
Pořadí Start.číslo Okres Název družstva Výsledný ČAS 1.terč 2.terč Umístění družstev  ve VC Šumperk Body do VC Špk.     Časová ztráta             na vítěze Průstřik mezi terči
                           
1   SU Hrabišín I 16,04 15,08 16,04 1 20         0,96
2   OL Břevenec 16,20 15,22 16,20         + 0,16 0,98
3   SU Ruda nad Moravou 16,20 16,07 16,20 2 19     + 0,16 0,13
4   OL Troubelice 16,41 16,03 16,41         + 0,37 0,38
5   SU Hrabišín II 16,70 16,12 16,70 3 18     + 0,66 0,58
6   SU Bohuslavice II 16,74 16,03 16,74 4 17     + 0,70 0,71
7   SU Bludov 16,87 16,25 16,87 5 16     + 0,83 0,62
8   PV Domamyslice 16,93 16,70 16,93         + 0,89 0,23
9   SU Ráječek 17,01 16,09 17,01 6 15     + 0,97 0,92
10   SU Bohuslavice III 17,03 16,75 17,03 7 14     + 0,99 0,28
11   SU Třeština 17,14 16,69 17,14 8 13     + 1,10 0,45
12   SU Zvole 17,27 16,50 17,27 9 12     + 1,23 0,77
13   SU Dolní Libina 17,52 16,40 17,52 10 11     + 1,48 1,12
14   SU Dolní Studénky 17,53 16,87 17,53 11 10     + 1,49 0,66
15   SU Nemile 17,55 16,66 17,55 12 9     + 1,51 0,89
16   SU Kolšov 17,56 16,48 17,56 13 8     + 1,52 1,08
17   SU Nový Malín 17,59 16,97 17,59 14 7     + 1,55 0,62
18   SU Leština 17,60 17,51 17,60 15 6     + 1,56 0,09
19   SU Maršíkov 17,79 17,22 17,79 16 5     + 1,75 0,57
20   SU Postřelmůvek 17,96 17,17 17,96 17 4     + 1,92 0,79
21   OL Nová Hradečná 18,02 16,86 18,02         + 1,98 1,16
22   BR Janovice 18,21 18,10 18,21         + 2,17 0,11
23   SU Rájec 18,45 17,73 18,45 18 3     + 2,41 0,72
24   SU Kamenná 18,52 18,16 18,52 19 2     + 2,48 0,36
25   SU Lesnice 18,73 18,45 18,73 20 1     + 2,69 0,28
26   SU Štíty 18,84 16,85 18,84 21 0     + 2,80 1,99
27   SU Rohle 19,03 18,39 19,03 22 0     + 2,99 0,64
28   SU Zábřeh 19,50 18,97 19,50 23 0     + 3,46 0,53
29   SU Pavlov 19,62 18,45 19,62 24 0     + 3,58 1,17
30   SU Hrabová 20,71 18,84 20,71 25 0     + 4,67 1,87
31   BR Břidličná 21,32 20,34 21,32         + 5,28 0,98
32   SU Olšany 22,30 20,43 22,30 26 0     + 6,26 1,87
33   SU Nemrlov 24,04 15,46 24,04 27 0     + 8,00 8,58
34   UO Dolní Morava 27,11 26,05 27,11         + 11,07 1,06
    SU Bohuslavice I NP NP NP              
    SU Brníčko NP NP NP              
    SU Chromeč NP NP NP              
                           
                           
                           
                           
Ženy      
 
     
 
         
                           
Pořadí Start.číslo Okres Název družstva Výsledný ČAS 1.terč 2.terč Umístění družstev  ve VC Šumperk Body do VC Špk.     Časová ztráta             na vítěze Průstřik mezi terči
                           
1   SU Kolšov  20,29 19,31 20,29 1 10         0,98
2   SU Lesnice 24,07 23,55 24,07 2 8     + 3,78 0,52
3   SU Hrabišín 28,76 28,16 28,76 3 6     + 8,47 0,60
4   SU Hrabová 35,85 22,61 35,85 4 4     + 15,56 13,24
5   SU Kamenná 48,96 24,92 48,96 5 2     + 28,67 24,04
    SU Rohle NP NP NP              
    SU Maršíkov NP NP NP              
                           
                           
                     
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.