SDH Rájec

Tato stránka slouží pro členy a příznivce požárního sportu........

Výsledky soutěží 2009

Velká cena Třeština 16.8 2009

Velká cena Třeština 16.8 2009

muži

Pořadí Okres Název družstva Výsledný ČAS Levý terč Pravý terč Body do VC Špk. Průstřik mezi terči
               
1. OL Břevenec 17,80 16,93 17,80   0,87
2. SU Hrabišín I. 17,87 17,87 17,59 20 0,28
3. SU Dolní Libina 18,08 17,64 18,08 19 0,44
4. OL Benkov 18,27 18,27 17,82   0,45
5. PV Domamyslice 18,61 17,66 18,61   0,95
6. SU Nemrlov 18,87 18,79 18,87 18 0,08
7. SU Hrabišín II. 19,29 19,29 18,67 17 0,62
8. SU Nový Malín 19,30 19,30 19,22 16 0,08
9. OL Nová Dědina 19,61 17,68 19,61   1,93
10. SU Bohuslavice I. 19,69 19,69 18,00 15 1,69
11. SU Ráječek 19,84 18,41 19,84 14 1,43
12. SU Třeština 19,87 19,36 19,87 13 0,51
13. SU Bohuslavice III. 19,95 19,95 19,50 12 0,45
14. SU Kolšov 19,97 19,71 19,97 11 0,26
15. SU Pavlov 20,12 17,61 20,12 10 2,51
16. SU Štíty 20,23 20,23 19,78 9 0,45
17. SU Bludov 20,32 20,32 19,76 8 0,56
18. SU Zábřeh 20,38 20,38 20,18 7 0,20
19. SU Chromeč 20,50 20,50 19,66 6 0,84
20. SU Rájec 20,60 20,42 20,60 5 0,18
21. SU Postřelmůvek 20,71 20,71 20,65 4 0,06
22. SU Brníčko 20,72 19,82 20,72 3 0,90
23. OL Troubelice 20,90 20,90 20,75   0,15
24. SU Nemile 21,39 21,39 20,76 2 0,63
25. SU Dolní Studénky 21,77 21,77 21,50 1 0,27
26. SU Lesnice I. 22,33 22,33 21,66 0 0,67
27. SU Zvole 23,67 23,67 23,45 0 0,22
28. SU Kamenná 24,06 24,06 21,27 0 2,79
29. SU Sudkov 24,45 21,53 24,45 0 2,92
30. SU Leština 24,57 24,57 19,24 0 5,33
31. SU Sobotín 26,53 26,53 25,42 0 1,11
32. SU Hrabová 26,64 26,64 26,05 0 0,59
33. SU Lesnice II. 27,44 20,50 27,44 0 6,94
34. SU Ruda nad Moravou 200,00 NP NP 0 0,00
35. SU Bohuslavice II. 200,00 NP NP 0 0,00
36. SU Rohle 200,00 NP 22,11 0 0,00
  SU Třeština dorost 23,20 23,20 21,80   1,40
  SU Bludov dosrost 21,44 20,30 21,44   1,14
ženy  
 
Pořadí Okres Název družstva Výsledný ČAS Levý terč Pravý terč Body do VC Špk. Průstřik mezi terči
               
1. OL Nová Dědina 19,19 18,76 19,19   0,43
2. SU Rohle 20,35 19,81 20,35 10 0,54
3. SU Kolšov 20,42 20,42 20,00 8 0,42
4. SU Sudkov 21,90 20,59 21,90 6 1,31
5. SU Kamenná 23,00 23,00 21,08 4 1,92
6. SU Zvole 23,38 21,14 23,38 2 2,24
7. SU Hrabišín 28,28 20,13 28,28 0 8,15
8. SU Hrabová 33,89 33,89 20,79 0 13,10
9. SU Lesnice I. 200,00 NP NP 0 0,00
10. SU Maršíkov 200,00 NP NP 0 0,00
           
Veteráni    
 
   
 
 
               
Pořadí Okres Název družstva Výsledný ČAS Levý terč Pravý terč Body do VC Špk. Průstřik mezi terči
               
1. SU Bludov 20,77 20,77 19,99   0,78
2. SU Třeština 22,56 22,56 22,49   0,07
3. SU Bratrušov 23,63 23,63 22,77   0,86
4. SU Sobotín 23,93 20,91 23,93   3,02
5. SU Dolní Studénky 24,76 24,70 24,76   0,06
6. SU Hrabová 24,87 24,87 24,71   0,16
7. SU Leština 26,87 26,87 25,83   1,04
8. SU Vikýřovice 27,80 27,80 27,25   0,55
9. SU Bohuslavice 28,90 26,78 28,90   2,12
10. SU Lesnice 30,18 28,58 30,18   1,60
11. SU Sudkov 200,00 NP NP   0,00
12. SU Rohle 200,00 NP NP   0,00
      0,00       0,00
      0,00       0,00
      0,00       0,00
               


Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.