SDH Rájec

Tato stránka slouží pro členy a příznivce požárního sportu........

Výsledky soutěží 2009

Velká cena Zvole 29.8 2009

Velká cena Zvole 29.8 2009

 

Muži

 

Pořadí

Okres

Název družstva

Výsledný ČAS

Levý terč

Pravý terč

Body do VC Špk.

Časová ztráta             na vítěze

Průstřik mezi terči

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

SU

Bohuslavice I

16,22

16,22

16,13

20

 

 

0,09

2

SU

Nemrlov

16,52

16,40

16,52

19

+

0,30

0,12

3

SU

Ruda nad Moravou

16,53

16,53

16,33

18

+

0,31

0,20

4

UO

Bystřec II

16,68

16,63

16,68

 

+

0,46

0,05

5

SU

Dolní Libina

16,73

15,92

16,73

17

+

0,51

0,81

6

SU

Hrabišín I

16,79

16,27

16,79

16

+

0,57

0,52

7

SU

Bohuslavice III

17,10

17,10

16,78

15

+

0,88

0,32

8

SU

Bohuslavice II

17,14

16,43

17,14

14

+

0,92

0,71

9

SU

Postřelmůvek

17,33

17,11

17,33

13

+

1,11

0,22

10

SU

Třeština

17,38

17,38

17,24

12

+

1,16

0,14

11

SU

Chromeč

17,64

17,24

17,64

11

+

1,42

0,40

12

SU

Nemile

18,08

17,93

18,08

10

+

1,86

0,15

13

SU

Zábřeh na Moravě

18,41

18,41

18,14

9

+

2,19

0,27

14

SU

Sudkov

18,95

18,43

18,95

8

+

2,73

0,52

15

SU

Štíty

18,96

18,96

18,70

7

+

2,74

0,26

16

SU

Dolní Studénky

18,98

18,47

18,98

6

+

2,76

0,51

17

SU

Leština

19,02

18,87

19,02

5

+

2,80

0,15

18

SU

Ráječek

19,20

18,93

19,20

4

+

2,98

0,27

19

SU

Brníčko

19,38

17,17

19,38

3

+

3,16

2,21

20

SU

Rohle

19,52

19,52

19,18

2

+

3,30

0,34

20

SU

Nový Malín

19,52

19,50

19,52

2

+

3,30

0,02

22

SU

Bludov

19,62

18,41

19,62

1

+

3,40

1,21

23

SU

Hrabišín II

19,77

19,77

19,19

0

+

3,55

0,58

24

SU

Kolšov

19,89

19,66

19,89

0

+

3,67

0,23

25

SU

Lesnice I

21,87

21,87

19,23

0

+

5,65

2,64

26

SU

Rájec

24,01

17,52

24,01

0

+

7,79

6,49

 

UO

Bystřec I

NP

 

 

 

 

 

 

 

SU

Pavlov

NP

 

 

 

 

 

 

 

SU

Sobotín

NP

 

 

 

 

 

 

 

SU

Zvole

NP

 

 

 

 

 

 

 

Ženy

 

Pořadí

Okres

Název družstva

Výsledný ČAS

Levý terč

Pravý terč

Body do VC Špk.

Časová ztráta             na vítěze

Průstřik mezi terči

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

SU

Kolšov

21,79

21,13

21,79

10

 

 

0,66

2

SU

Rohle

21,89

21,80

21,89

8

+

0,10

0,09

3

SU

Hrabová

22,87

20,13

22,87

6

+

1,08

2,74

4

SU

Lesnice

24,16

24,16

21,02

4

+

2,37

3,14

5

SU

Zvole

26,58

26,58

24,34

2

+

4,79

2,24

6

SU

Hrabišín

27,97

21,58

27,97

0

+

6,18

6,39

7

SU

Skalička

34,50

25,92

34,50

0

+

12,71

8,58

8

SU

Sudkov

42,29

21,56

42,29

0

+

20,50

20,73

 

 

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.